fbpx

Jak pozycjonować w Google sklep z ubraniami dla dzieci?

Ecommerce Marketing Pozycjonowanie stron

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu z ubraniami dla dzieci i przyszło pomyśleć jak zwiększyć ruch w sklepie internetowym a tym samym sprzedaż. Pozyskanie nowych potencjalnych klientów (klientek) nie jest proste. Jednym z najskuteczniejszych sposób jest SEO ( pozycjonowanie w wyszukiwarkach). Ruch organiczny to zazwyczaj najwartościowszy ruch w sklepach internetowych. Przeważnie generuje największą sprzedaż i cechuje największy współczynnik e-commerce.

Wybór domeny dla sklepu z ubraniami dla dzieci.

Dawno, dawno temu czyli 15-20 lat nazwa domeny pod który znajdował się sklep online miał duże znaczenie, dziś ma to już marginalne znaczenie. Warto wybrać domenę, która będzie pasować do naszych potrzeb marketingowych. Jeżeli nazwaliśmy naszą markę np. „Przytulana Szafa”, to warto wykupić dwie domeny przytulna-szafa.pl i przytulanaszafa.pl. Wybrać jedną z nich i jej używać na codzień (reklama, promocja, konta mailowe). My zalecilibyśmy klientowi przytulanaszafa.pl.

UWAGA : nie należy wykupować domen ze wszelkimi końcówkami com, net, com.pl, net.pl itp. Dlaczego, jest ich jest tak dużo, że nie jesteśmy wstanie wszystkich wykupić i ich utrzymywać. Lepszą opcją będzie zastrzeżenie naszej marki w Urzędzie Patentowym oraz zastrzeżenie nazwy marki w Google.

Wybór hostingu pod sklep internetowy.

Jeżeli jeszcze nie wybraliście  hostingu to warto spytać się firmy, która dla Was realizuje sklep internetowy

Projekt sklepu internetowego

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

    Jeśli tak skontaktuj się z nami!