fbpx

SEO Szczecin

Kochamy to co robimy, a pozycjonowanie stron to nasz konik od 20 lat. Zaufaj ekspertom w pozycjonowaniu serwisów w Google. Nasze osiągnięcia i opinie naszych zadwolonoych klientów, mówią same za siebie.

Wyślij formularz

Współpracując z agencją SEO Wild Moose masz pewność, że :

korzystasz z usług rzetelnego partnera biznesowego. Jako jedni w Polsce mamy jednocześnie wypowiedzenie umowy jednomiesięczne od pierwszego dnia jej trwania oraz raportowanie online naszych działań w ramach usługi SEO. Nie czekaj !!! Pomożemy Ci znaleźć się w TOP5 wyszukiwań Google, za pomocą efektywnego pozycjonowania organicznego, a to gwarantuje napływ nowych klientów i wzrost zysków!

Szybki kontakt :

Nasze działania opieramy przede wszystkim na jakości. Dbamy o dobry content i treści, pracujemy nad wzrostem reputacji serwisu, kierujemy działania na konkretne frazy – w ten sposób nie tylko poprawia się widoczność, lecz także i ruch na stronie. Docierając do odpowiednio dobranej grupy docelowej mamy pewność, że wiąże się z tym również rosnąca sprzedaż.

E-szop24.pl – trudna kategoria i wzrost ruchu 300 %

Apsprofit.pl – przebudowa serwisu i wzrost ruchu o prawie 600 %

Wyspasozo.pl – 30 000 wizyt miesięcznie

Skuteczne pozycjonowanie stron w Szczecinie

Jako agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron WWW od 2004 roku, w naszych działaniach stawiamy głównie na doświadczenie i jakość w naszych działaniach. Jesteśmy firmą ze Szczecina i to tutaj,  a także w całym województwie zachodniopomorskim, nasza oferta profesjonalnego pozycjonowania stron cieszy się dużym zainteresowaniem.

pozycjonowanie stron Szczecin
Pozycjonowanie SEO Szczecin

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, działającego wyłącznie na terenach i w okolicach miasta Szczecin, skupiamy się na dotarciu do lokalnej społeczności. Pracujemy kompleksowo: od wyboru efektywnych fraz, przez optymalizację serwisu, aż do budowania jego wartości.

Pierwsze efekty naszych działań można zauważyć już po kilku tygodniach. Widoczność w wyszukiwarce Google to najlepsza metoda, aby dotrzeć do klientów z okolicy.

Pozycjonujemy bez limitu fraz, a umowy podpisujemy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. To daje gwarancję klientom, że usługi wykonujemy rzetelnie i zapewniamy bezpieczeństwo każdej pozycjonowanej stronie.

Jeśli Państwa firma ze Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego potrzebuje efektywnej i skutecznej optymalizacji strony WWW bądź sklepu e-commerce, zapraszamy do zgłoszenia się po darmową wycenę.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO .

Pozycjonowanie lokalne Szczecin

Lokalne pozycjonowanie w Szczecinie jest skierowane dla firm chcących pozyskać nowych klientów na terenie miasta i w jego okolicach. Stabilne i realne pozycjonowanie w Google jest w obecnych czasach niezbędne, aby działalność była widoczna w internecie.

Od 2004 roku optymalizujemy strony firm działających na terenie Szczecina, województwa zachodniopomorskiego i całej Polski. Szczecińskie firmy od ponad 20 lat korzystają z naszych usług.

Swoją ofertę kierujemy także do innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego, m.in. dla firm ze Stargardu, Koszalina, Świnoujścia, Kołobrzegu, Goleniowa, Kamienia Pomorskiego i Nowogardu.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów szczecińskich online

Ze względu na specyfikę serwisu, jakim jest sklep e-commerce, pozycjonowanie powinno być oparte na doborze kilkuset a nawet kilku tysięcy efektywnych fraz – long tail. Generując wartościowy ruch, w efekcie zwiększają się również obroty w sklepie. Wiemy z doświadczenia, iż dobrze dobrane frazy oraz systematyczna praca nad reputacją, optymalizacja treści i kodu daje bardzo dobre rezultaty w wyświetlaniu w wyszukiwarce Google.

Oferujemy skuteczne i efektywne SEO sklepów internetowych na Szczecin, Polskę i zagranicę. Jeśli jesteś zainteresowany poprawą widoczności swojej strony, zapraszamy do kontaktu i uzyskania darmowej wyceny pozycjonowania bez limitu fraz.

Pozycjonowanie stron Szczecin – techniczna optymalizacja.

Optymalizacja serwisów WWW obejmuje działania SEO onsite. Są to między innymi:

  • optymalizacja kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
  • ocena i poprawa treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
  • dbanie o wartości dodanie (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności).

Te i kilkaset innych elementów podlegających optymalizacji, mają bezpośredni lub pośredni wpływ na reputację i widoczność strony WWW w „oczach” Google.

Pozycjonowanie Szczecin – pytania i odpowiedzi SEO

najczęstsze pytania i odpowiedzi w ramach SEO

W jakim czasie otryzmam od Was ofertę na pozycjonowanie strony?

W dni robocze zazwyczaj przygotowujemy ofertę w 24h.

Efekty pozycjonowania stron w Szczecinie

Zobacz na co może liczyć Twoja firma ze Szczecina w pozycjonowaniu.

Wzrost widoczności

Wzrost ruchu na stronie

Wzrost współczynnika BL

Nasza agencja SEO Wild Moose pochodzi z miasta Szczecin, gdzie działamy od 2004 roku. Obsługujemy jednak nie tylko województwo zachodniopomorskie, lecz działamy w całej Polsce, a nawet zagranicą. Marketing internetowy to nasza pasja, a pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalność. Dzięki temu, iż nie jest to wyłącznie nasza praca, wciąż chcemy się rozwijać i nie brakuje nam nowych, kreatywnych pomysłów. 

Wiemy doskonale, na czym opiera się skuteczne i trwałe pozycjonowanie, dlatego budujemy wysokie pozycje w sposób rzetelny i zgodnie z dobrymi praktykami. Pozycjonowanie strony w Szczecinie rozpoczęło naszą przygodę w tej dziedzinie, która wraz z upływem czasu przerodziła się w powstanie jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce.

Pozycjonowanie strony w Szczecinie

Dobra znajomość algorytmu Google jest kluczem do tego, aby osiągnąć dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania. Pierwszym krokiem, który wykonujemy współpracując z klientem, jest dokładna analiza jego witryny, branży, w której działa oraz konkurencji. Dobieramy frazy kluczowe tak, aby dotyczyły rzeczywistych zapytań potencjalnych klientów. Inny rodzaj słów kluczowych należy zastosować, gdy mamy na myśli pozycjonowanie sklepu internetowego, a inne, gdy przedmiotem działań jest pozycjonowanie lokalne. Słowa kluczowe to jednak dopiero początek długiej drogi. Do wygenerowania organicznego ruchu na stronie bądź w sklepie e – commerce potrzeba o wiele więcej pracy i cierpliwości. Strona internetowa odnotuje pierwsze wzrosty już po kilku tygodniach, jednak na stabilną pozycję na daną frazę trzeba poczekać nawet kilka miesięcy.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż staliśmy się specjalistami z zakresu optymalizacji stron. Optymalizacja pod SEO składa się z wielu czynników, które są niezbędne do poprawy widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania. Do najważniejszych należą między innymi: szybkość ładowania się strony, rozmiar i waga stosowanych obrazów, meta tagi, odpowiednia hierarchia nagłówków w tekstach, optymalizacja ALTów, poprawna budowa URL i stosunek ilości kodu do ilości treści. Strona powinna zawierać także politykę prywatności, w tym informację o administratorze danych osobowych.

W budowaniu autorytetu strony bardzo ważny jest też wysokiej jakości content, który tworzą nasi copywriterzy. Jeśli chodzi o optymalizację stron off-page, bardzo dużą siłę ma link building. Musi być jednak wykonywany rzetelnie, bez korzystania z automatów ani SWL (Systemów Wymiany Linków). Takie działania mogą skończyć się nie tylko brakiem efektów, lecz i karą nałożoną od Google. Dlatego też kierujemy się swoimi zasadami, które wykluczają tego typu praktyki. 

Pozycjonowanie stron internetowych Szczecin

Osoby wpisujące w wyszukiwarkę “pozycjonowanie Szczecin” otrzymują wiele wyników wyszukiwania Google. Wśród nich powinny szukać firmy, która oferuje analizę fraz kluczowych, może podać konkretne przykłady swoich osiągnięć, która raportuje swoje działania, a także przedstawia rzetelnie skonstruowaną umowę. Już dawno odeszło się od umów z płatnością za efekty. Każdy dobry specjalista zajmujący się pozycjonowaniem stron nie korzysta z automatów ani innych zabronionych działań, powodujących szybkie, ale nietrwałe i ryzykowne wzrosty.

Cena pozycjonowania bywa jednym z czynników, którym kierują się przyszli klienci agencji. Niestety, tanie pozycjonowanie nie istnieje. Google często zmienia swoje algorytmy, przez co specjaliści SEO wciąż muszą zmieniać kierunki swoich działań, zdobywać nowe kwalifikacje, poświęcać więcej czasu i ponosić większe koszty. Należy jednak pamiętać o tym, że pozycjonowanie stron to inwestycja, która zwróci się z nawiązką.

Agencja SEO Szczecin

Nasza agencja SEO ze Szczecina na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. W związku z tym stworzyliśmy specjalnie skonstruowaną umowę na pozycjonowanie stron internetowych, która mówi o braku limitu fraz kluczowych, a także posiada jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Jako jedyni w Polsce raportujemy nasze działania pozycjonwoania stron w czasie rzeczywistym. Dzięki temu właściciel strony internetowej od razu widzi dodany nowy wpis na bloga, opublikowany artykuł sponsorowany z odnośnikiem do jego witryny i wszystkie prowadzone działania optymalizacyjne (kodu html czy treści). Dajemy kontrahentom dostępy niezbędne do obsługi panelu z raportami oraz narzędzia do monitorowania pozycji ich strony na poszczególne frazy. W ten sposób nasi klienci zyskują potwierdzenie rzeczywistych zrealizowanych działań oraz gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa.

Działamy nie tylko naszego rodzinnego Szczecina, pozycjonujemy strony firm pochodzących z każdego zakątka Polski i świata. Zajmujemy się również kampaniami Google Ads i Google Maps. Koszt pozycjonowania jest indywidualny, gdyż oprócz samej obsługi wynika on z branży firmy, konkurencyjności na poszczególne frazy i kilku innych czynników. Wyceny wszystkich naszych usług przygotowujemy bezpłatnie, więc jeśli Twoja firma potrzebuje skutecznego i efektywnego pozycjonowania, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy i doradzimy najlepsze rozwiązania do Twoich potrzeb.

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

    Jeśli tak skontaktuj się z nami!