fbpx

SEO Poznań

Pozycjonowanie stron to nasza specjalność od 20 lat i robimy to tak, aby osiągnąć TOP 1 w wyszukiwarce Google. Kochamy to uczucie, kiedy strony WWW naszych klientów są pierwsze w naturalnych wynikach wyszukiwania w Google.

Wyślij formularz

Agnecja Wild Moose to gwarancja, że :

uczciwego podejścia do współpracy w ramach umowy SEO, która u nas podpisywana jest na czas niekreślony z wypowiedzem jedno miesięcznym. Również naszym dużym wyróznikiem jest raportowanie online.

Szybki kontakt

Użytkownicy wyszukiwarki Google trafiają zazwyczaj na strony znajdujące się w TOP 1-3 wyników wyszukiwania i dlatego staramy się, aby to osiągnąć w optymalnym czasie. Pozycjonowanie stron to nasza pasja, dlatego możesz spać spokojnie, a my zajmiemy się widocznością Twojej strony w Google lub innych wyszukiwarkach.

E-szop24.pl – trudna kategoria i wzrost ruchu 300 %

Apsprofit.pl – przebudowa serwisu i wzrost ruchu o prawie 600 %

Wyspasozo.pl – 30 000 wizyt miesięcznie

Skuteczne pozycjonowanie stron w Poznaniu.

Od 20 lat nasza agencja zajmuje się pozycjonowaniem serwisów w wyszukiwarkach, dlatego też możemy oferować usługi pozycjonowania serwisów w wyszukiwarkach, opartych o nasze doświadczenie oraz jakość usług. W czasie współpracy zapewniamy opiekę na procesem pozycjonowania, jednego jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów SEO w Poznaniu , Adama Grabowskiego.

Nasza oferta profesjonalnego pozycjonowania stron cieszy się dużym zainteresowaniem w Poznaniu i całym województwie wielkopolskim. Jako jedni z nielicznych mamy tak bogate doświadczenie (od 2004 roku), oferujemy jednomiesięczny okres wypowiedzenia umowy oraz pozycjonujemy bez limitu fraz. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Taki pakiet usług gwarantuje podpisującej z nami umowę firmie z Poznania, efektywną i skuteczną optymalizację serwisu WWW. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jeśli więc Państwa firma potrzebuje stabilnego, realnego pozycjonowania, możemy przedstawić darmową wycenę na Poznań.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO .

Pozycjonowanie lokalne Poznań

Pozycjonowanie lokalne w Poznaniu to usługa dla firm, które chcą zwiększyć swoją sprzedaż na terenie miasta i okolicy, które również jest w naszej ofercie. W związku z postępującym rozwojem gospodarczym istotne jest skuteczne i stabilne pozycjonowanie w Google. Dzięki naszym efektywnym działaniom SEO, firmy z Poznania mogą poprawić widoczność przedsiębiorstwa.

Nasza agencja od ponad 15 lat optymalizuje strony działające zarówno na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego, jak i całego kraju. Poznańskie firmy od wielu lat z powodzeniem korzystają z naszych usług.

Nasza oferta skierowana jest również na inne miejscowości województwa wielkopolskiego, m.in. dla firm z Kalisza, Konina, Piły, Ostrowa Wielkopolskiego, Gniezna czy Leszna.

Pozycjonowanie sklepów w Poznaniu

Pozycjonowanie sklepów e-commerce ze względu na mnogość produktów jest specyficzną formą SEO. W takich przypadkach należy skupić się na niszowych frazach i zastosować pozycjonowanie szerokie (długi ogon – longtail). W ten sposób poprawiając widoczność sklepu, generuje się bardzo duży i wartościowy ruch. Tym samym wzrasta sprzedaż, a co za tym idzie, również i zyski.

Jeżeli jesteś zainteresowany skutecznym pozycjonowaniem sklepu internetowego w Google, zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja stron internetowych

Optymalizacja serwisów WWW obejmuje działania SEO onsite. Są to między innymi:

  • optymalizacja kodu HTML (meta tagi, znaczniki 'strong’, 'Hx’, nazwy obrazków i ALTy),
  • ocena i poprawa treści (długość, jakość, nasycenie znaczników, wyróżników i słów kluczowych),
  • dbanie o wartości dodanie (prowadzenie bloga, zamieszczenie FAQ’a, wdrożenie polityki prywatności).

Te i kilkaset innych elementów podlegających optymalizacji, mają bezpośredni lub pośredni wpływ na reputację i widoczność strony WWW w „oczach” Google.

Pozycjonowanie Poznań – pytania i odpowiedzi SEO

Na jaki okres będę musiał podpisać umowę SEO?

W Wild Moose działamy na zaufuniu. Każdy z naszych klientów nie jest przywiązywany do nas umowami, a jakością naszej pracy. U nas umowę podpiszesz na czas nieokreślony z wypowiedzeniem jednomiesięcznym.

Kiedy mogę liczyć na ofertę?

Jeżeli wyślesz do nasz zapytanie o współpracę to możesz liczyć, że odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h (oczywiście w dni robocze).

Jak i kiedy będę otrzymywał raporty Waszej pracy?

Otrzymasz dostęp do panelu raportowania online, gdzie będziesz widział zakres naszych prac. Jako jedyni w Polsce oferujemy taką możliwośc.

Pozycjonowanie stron Poznań – efekty

Zobacz, na co możesz liczyć współpracując z nami.

Wzrost widoczności

Wzrost ruchu na stronie

Wzrost współczynnika BL

Pozycjonowanie Poznań – oferta.

Poznań już od dawien dawna był mocnym ośrodkiem gospodarczym w Polsce, dlatego też z przyjemnością 15 lat temu zaczęliśmy oferować usługi pozycjonowania stron dla przedsiębiorców z Poznania i okolic Poznania. Przedsiębiorcy wiedzą, że dziś ich biznesy muszą istnieć w Internecie i to jeden z powodu, dlaczego wybierają nas jako partnerów marketingowych. Nasza agencja SEO gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

Najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce, Google, oferuje dotarcie do aż 92 % użytkowników sieci. Dlatego też działania online, by znaleźć się wysoko w wyszukiwarkach, stało się priorytetem. Pozycjonowanie stron Poznań to nie frazes, ale konieczność dla każdego biznesu z Poznania.

Wielu przedsiębiorców z Poznania i okolic Poznania szuka oferty pod frazą „tanie pozycjonowanie Poznań”, którego my nie oferujemy bo wiemy, że jakość w pozycjonowaniu kosztuje. Pamiętajcie, że skuteczne pozycjonowanie to nie koszt, ale jest to inwestycja, która w perspektywie czasu przynosi ogromne zyski dla firmy.

Wybór firmy do pozycjonowania nie jest prosty, ale skontaktuj się z nami a na pewno przekonamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Pamiętaj! Na rynku jest wiele firm, które nie oferują analizy fraz do pozycjonowania,  musisz podpisać umowę na minimum rok, a często na 2-3 lata, opiera swoje pozycjonowanie o automaty do pozycjonowania (spam) lub tzw. SWLe, czyli Systemy Wymiany Linku, co zazwyczaj kończy się karą w Google.

Jeżeli szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Poznaniu, to zapraszamy do kontaktu.

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

    Jeśli tak skontaktuj się z nami!