fbpx

Skuteczne kampanie linków sponsorowanych

Google ADS to potężne narzędzie które odpowiednio wykorzystane daje ogromne możliwości i natychmiastowe zyski.

Wyślij formularz

Google Ads (poprzednio Adwords) to najlepszy system linków sponsorowanych, który możemy zaoferować Twojej firmie aby szybko mogła pozyskać nowych klientów. Prosimy o kontakt pod telefonem 500 405 405, mailowo info@wildmoose.pl lub przez formularz a zaproponujemy Ci efektywną kampanię w systemie Google Ads.

Chcesz wypromować swoją stronę lub sklep w Internecie? NIe masz czasu na to, by czekać na długofalowe efekty pozycjonowania? A może zainwestowałeś już w nie, ale chcesz wesprzeć kampanię marketingową czymś bardziej bezpośrednim, z natychmiastowymi efektami? W każdym z tych przypadków odpowiedzią na Twoje aktualne potrzeby są skuteczne, profesjonalnie przygotowane kampanie linków sponsorowanych. My jesteśmy w stanie podjąć się ich przeprowadzenia dla Ciebie!

Google Ads
Google Ads

Spis treści :

Dlaczego powinieneś zainwestować w kampanie Google Ads?

Z proponowanej przez nas usługi tworzenia i przeprowadzania skutecznych kampanii Google Ads nie bez powodu korzysta coraz większy odsetek naszych klientów. Wynika to nie tylko z naszego podejścia do niej, ale i z korzyści, jakie płyną wraz z nią. Inwestując swój budżet (lub jego część) w kampanie linków sponsorowanych możesz liczyć na:

 • gwałtowny wzrost konwersji – niezależnie od tego, czym one dla Ciebie są,
 • szybkość działania – na efekt kampanii tego typu nie musisz czekać miesiącami – pojawi się natychmiast,
 • najbardziej efektywne wykorzystanie budżetu – nie płacisz za coś niepewnego,
 • olbrzymie zasięgi – Google posiada największą na rynku sieć, do której jesteś w stanie pozyskać dostęp.

Również i Ty jesteś w stanie czerpać pełnię z wszystkich zalet, o których powiedzieliśmy powyżej. Skontaktuj się z nami – telefonicznie (500 405 405) lub mailowo (info@wildmoose.pl), a z pewnością znajdziemy rozwiązanie szyte z myślą o Tobie.

Z naszą pomocą? A może samodzielnie?

Współpraca z nami gwarantuje Ci powstanie kampanii, która rzeczywiście optymalnie wykorzysta Twój budżet marketingowy. Dzięki niej unikniesz sytuacji, w której płacił będziesz za promowanie własnego sklepu czy serwisu internetowego w nieefektywny sposób, to jest taki, który nie będzie przynosił Ci konwersji. Niezależnie od tego, czy będą nimi dla Ciebie wyświetlenia strony, zapisy do newslettera czy sfinalizowane transakcje w sklepie internetowym – my wyciśniemy z tego maksimum. Działamy elastycznie, profesjonalnie, a przede wszystkim w sposób przemyślany.

Samodzielne prowadzenie kampanii może szybko pozbawić Cię budżetu, bez przyniesienia Ci wymiernych rezultatów. Zwłaszcza, jeśli to Twój pierwszy kontakt z całym tym światem. Nawet jeśli postawisz na kampanię zautomatyzowaną, możesz stracić nawet 40% efektywności swoich działań. Nasi doświadczeni specjaliści zapobiegną temu, dbając o to, by potencjał marketingowy Twojej marki był w pełni wykorzystany.

Jakie możliwości daje kampania Google Ads?

Google Ads to potężne narzędzie, oddające Ci do dyspozycji wiele kanałów do promowania własnej działalności internetowej. My jesteśmy w stanie wybrać ten, który przyniesie Ci najwięcej zysku, a przy okazji nie zrujnuje Cię finansowo i będzie doskonale dopasowany do branży, w obrębie której działasz. Sami dobierzemy najlepszy rodzaj kampanii dla Ciebie. Jeżeli uznamy, że najbardziej sprawdzi się u Ciebie kampania nastawiona na wyszukiwarkę internetową, to właśnie ją zaprojektujemy. Z chęcią przygotujemy również taką wykonaną w obrębie sieci reklamowej Google Ads (na stronach partnerskich), bazującą na wideo, promującą aplikację mobilną, lokalną czy produktową. W razie potrzeby zaś sięgniemy po Google Ads Performance Max, które wykorzysta wszystkie kanały do pozyskiwania wartościowych konwersji.

Jesteśmy transparentni w naszych działaniach. Od samego początku, aż do ich końca będziesz miał pełny wgląd i wpływ na to, jak wygląda Twoja marka w Internecie. Łączymy nasze olbrzymie doświadczenie z Twoją chęcią sukcesu w sieci. Na efekty tej “mieszanki wybuchowej” nie będziesz musiał długo czekać.

Specjalista Google Ads

– ekspert Google Ads – Adam Grabowski –

Specjalista Google Ads – Adam Grabowski

Nasz ekspert od Google Ads to marketer z krwi i kości. Od 15 lat prowadzi kampanie reklamowe z wysoką skutecznością. Jako specjalista Google AdWords jest znany na oficjalnym forum Google Ads, gdzie pomaga mniej doświadczonym kolegom rozwiązywać problemy i udzielać wskazówek jak ulepszać kampanie w systemie Google Ads.

 • płatność za kliknięcie, nie za wyświetlenie
 • pełna kontrola wydatków;
 • zdobywanie cennych i trafnych odwiedzin;
 • docieranie do ponad 96% polskich internautów;
 • szybkie osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce;
 • docieranie do świadomego klienta;

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!