fbpx

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www ( z ang. search engine optimization - SEO) to działania Off-site i On-Site zwiększające widoczność Twojej strony w organicznych wynikach Google.

Wyślij formularz

Wyjątkowa oferta na rynku!

Podpisujesz umowę na czas nieokreślony z wypowiedzeniem jednomiesięcznym, dostajesz dostęp do panelu raportowania online oraz masz SEO bez limitu fraz.

Ktoś nas przebiję? Nie sądzimy :-).

raportowanie-seo-online

Raportowanie
on-line

Jako jedyni oferujemy raportowanie działań SEO on-line.

nielimitowana-ilosc-fraz

Nielimitowana
ilość fraz

Tylko w naszej ofercie znajdziesz elastyczny pakiet fraz.

krotkie-umowy-seo

Krótkie
umowy

Jednomiesięczne wypowiedzenie to Twój komfort.

eksperci-seo

20 lat
doświadczenia

Od 20 lat, niezmiennie oferujemy skuteczne pozycjonowanie.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Zwiększanie widoczności strony w Google

Chcesz, aby Twoja strona dotarła na czołowe miejsca w wyszukiwarce Google? Wypełnij formularz darmowej wyceny pozycjonowania stron lub napisz na maila pozycjonowanie@wildmoose.pl. Z chęcią zajmiemy się poprawieniem pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Na pewno możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę z zakresu SEO oraz nowoczesnych technologii internetowych.

pozycjonowanie stron

Dlaczego warto z nami współpracować:

 •  umowa na czas nieokreślony
 •  pakiet POWER SEO 3.0 czyli bez limitu fraz
 •  20 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron
 •  raportowanie działań online
 •  setki zadowolonych klientów

SEO to nasza pasja od 20 lat. Działaliśmy już w czasach, kiedy były sposoby, aby zrealizować szybko pozycjonowanie serwisu w 24 godziny. Dziś nie jest tak łatwo, ale się nie poddajemy i wiemy, że dziś jakość ma znaczenie w pozycjonowaniu stron w Google. Stosujemy metody, które pozwalają na efektywne pozycjonowanie.

E-szop24.pl – trudna kategoria i wzrost ruchu 300 %

Apsprofit.pl – przebudowa serwisu i wzrost ruchu o prawie 600 %

Wyspasozo.pl – 30 000 wizyt miesięcznie

Kto czuwa nad pozycjonowaniem strony?

Doświadczony specjalista SEO

Nazywam się Adam Grabowski i jestem specjalistą SEO od 20 lat.  To ja w agencji Wild Moose decyduje o strategii kampanii SEO oraz nadzoruje jej realizację. Jestem programistą webowym (znam doskonale PHP, JavaScript, Ajax, HTML czy CSS) oraz jestem analitykiem internetowym, co pozwala mi na swobodną poruszanie się w zakresie optymalizacji Państwa strony oraz działań offsite’owych opartych o zrozumienie potrzeb algorytmów Google. Moje zdolności analityczne docenił Google, który powierzył mi nadzór jako ekspertowi nad forum Google w Polsce dotyczącego właśnie analityce. Mam nadzieję, że zaufają Państwo mojej wiedzy i będziemy razem pracować nad poprawą pozycji Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapraszam do wypełnienia formularza zapytań.

Do moich zadań w zakresie pozycjonowania stron należą:

 1. Analiza i dobór efektywnych fraz do pozycjonowania.
 2. Analiza możliwości optymalizacji Państwa strony WWW.
 3. Nadzór nad optymalizacją strony internetowej.
 4. Badanie efektów optymalizacji strony.
 5. Wyznaczanie strategii działań offsite.
 6. Kontrola jakość działań offsite (linków kierujących do strony).
 7. Kontrola jakości SEO w czasie przez analizę Google Search Console czy Google Analytics.

Pozycjonowanie stron w Google

Oferujemy usługę pozycjonowania stron w Google dla firm, które chcą zwiększyć ilość klientów. Nasze długoletnie doświadczenie (20 lat) w SEO pozwala nam oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli potrzebujesz stabilnego i efektywnego pozycjonowania strony internetowej to zapraszamy do kontaktu.

Pozycjonowanie stron FAQ

Najczęstsze zadawane pytania i odpowiedzi na temat pozycjonowania stron

Jak szybko dostanę wycenę pozycjonowania?

Najczęściej staramy się dostarczyć wycenę pozycjonowania w ciągu 24 h. Jednak, jeżeli wycena wymaga głębszych analiz (rynki zagraniczne, nietypowe gałęzie działalności gospodarczej, itp.), to analiza może potrwać do 5 dni roboczych.

Na jaki czas podpisuje umowę SEO?

Umowa na pozycjonowanie stron internetowej jest podpisywana na czas nieokreślony z wypowiedzeniem jednomiesięcznym. Wychodzimy z założenia, że jeżeli agencja SEO wykonuje swoje obowiązki dobrze, to nie musi się obawiać, że klient odejdzie. Dlatego u nas umowy na 6, 12, 24 czy 36 miesięcy to już prehistoria. Zapytaj o pozycjonowania stron z umową na czas nieokreślony z wypowiedzeniem 1-miesięcznym

Jak raportowane jest pozycjonowanie mojej strony?

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu WM BOK, gdzie dokładnie widzi co robimy na jego stronie oraz gdzie pojawiają się linki prowadzące do jego strony.

Jak monitorowane są pozycje na poszczególne frazy?

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do monitora pozycji, gdzie na bieżąco może sprawdzać aktualną pozycje frazy oraz jej historyczne dane. To pozwala naszym klientom monitorować nasze efekty.

Jak są dobierane frazy do pozycjonowania?

Frazy do pozycjonowania są dobierane przez analizę naszego specjalistę, który oprócz swojego doświadczeniu używa takich narzędzi jak Google Keyword Planner, Semstorm czy Ahrefs. Nasz specjalista dobiera efektywne frazy, które są wyszukiwane w Google. Nie ma sensu pozycjonować (marnować energii) na frazy, które nie są wyszukiwane przez użytkowników wyszukiwarki.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Koszt pozycjonowania stron zależy od wielu czynników. Czy to jest pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie czy na rynki zagraniczne. Koszt pozycjnooania zależy od technologii budowy strony. Np. pozycjonowanie strona tzw. One-page będzie kosztować więcej niż strony tzw. „site’owej”, czyli takiej, która ma wiele fizycznych podstron. Duży wpływ na cenę ma konkurencyjność danej branży. Koszt pozycjonowania strony związanej z medycyną estetyczną w Warszawie będzie o wiele droższy od pozycjonowania gabinetu medycyny estetycznej w miejscowości do 50 000 mieszkańców. Zapytaj o koszt pozycjonowania stron

Pozycjonowanie sklepu internetowego.

Każdy sklep internetowy wymaga pozycjonowania szerokiego (zwanego long tali), czyli na wiele fraz, gdyż tylko ta metoda pozwala rozwinąć sprzedaż w sklepach internetowy. Często frazy niszowe dają bardzo konkretny ruch ( dokonujący zakupów). Do pozycjonowanie sklepu powinniśmy wybrać minimum 200-300 fraz, które przyniosą nam wartościowy ruch naturalny. Zapytaj o koszt pozycjonowania sklepu internetowego

Jak sprawdzić pozycjonowanie strony?

Aby sprawdzić, czy specjalista SEO (freelancer lub pracownik agencji SEO) faktycznie pracuje nad pozycjonowaniem naszej firmowej strony, to możemy zrobić to za pomocą narzędziami, które pokazują nam ilość stron kierujących do naszej strony. Do takich narzędzi należy Ahrefs czy Majestic. Należy również sprawdzić, czy rośnie nam widoczność strony, pozycje w wynikach naturalnych oraz czy wzrasta nam ruch tzw. organic. Służą do tego takie narzędzia jak Semstorm czy Senuto, ale najlepiej to sprawdzić w Google Search Console, gdzie mamy najbardziej wiarygodne dane. Zapytaj o audyt pozycjonowania stron

Jak długo trwa pozycjonowanie stron?

Niestety SEO to ciągły proces i należy cały czas pracować na reputacją strony WWW w Google. Pamiętajmy, że Google zmienia algorytm i cały czas ulepsza go, abyśmy mieli coraz lepsze wyniki wyszukiwania. Zmiany w algorytmie Google należy ująć w strategii SEO.

Pozycjonowanie lokalne w Google

Bądź widoczny lokalnie

Pozycjonowanie lokalne w Google to element strategii marketingowej, które działają wyłącznie na terenie danej lokalizacji.  Zazwyczaj w danej miejscowości i w odległości około 50 km od niej. Pozycja strony w Google zależy od wielu czynników i tutaj pojawia się nasza rola. Jak doświadczona agencja SEO zaczynamy od doboru efektywnych fraz do pozycjonowania, optymalizacji serwisu oraz budowania wartości serwisu. Cały proces trwa przynajmniej kilka miesięcy, ale już po pierwszych paru tygodniach można zauważ duże postępy w pozycjach pozycjonowanej strony internetowej.

Pozycjonowanie lokalnie zapewnia nie tylko widoczność, ale stabilność biznesu, gdyż docieramy do najbardziej zainteresowanych osób naszymi usługami  lub produktami oferowanymi lokalnie.

Efekty pozycjonowania

Na co możesz liczyć w pozycjonowaniu

Wzrost widoczności

Wzrost ruchu na stronie

Wzrost współczynnika BL

Tanie pozycjonowanie stron

tanie SEO nie oznacza taniego pozycjonowania

Wiele właścicieli lub managerów firm szuka oferty pod frazą „tanie pozycjonowanie stron„. Szuka najtańszej oferty SEO, ale pytanie: czy tanie pozycjonowanie stron WWW jest naprawdę tanie. Pozycjonowanie strony ma być skuteczne, wtedy przynosi zyski. Jeżeli wydamy na pozycjonowanie 100 zł, ale nie będzie efektów, to możemy nazwać je tanim pozycjonowaniem? NIE !!! A jeżeli wydamy 1000 zł, a będziemy na tym zarabiać 8000 zł, to będzie to drogie? NIE !!! Diabeł tkwi w szczegółach… musimy patrzeć na efektywność pozycjonowania, na zwrot z inwestycji z pozycjonowania serwisu firmowego. Tanie pozycjonowanie stron nie istnieję, ale istniej skuteczne pozycjonowanie 

Na czym polega pozycjonowanie stron WWW?

jak działa pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron WWW (ang. search engine optimization) to działania prowadzące do zwiększenia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek. W przypadku pozycjonowania stron interesują nas tzw. naturalne wyniki wyszukiwania, czyli takie, które znalazły się na liście wyników, bez płacenia za to firmie Google.
Wpisując w wyszukiwarce hasło: „lampy” w naturalnych wynikach wyszukiwania na pierwszym, drugim, trzecim miejscu wyświetlają się konkretne serwisy z lampami. Przypadek? Nie, to właśnie pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie sklepów internetowych.

skuteczne pozycjonowanie sklepów online

W naszej ofercie znajdziesz pozycjonowanie sklepów internetowych. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online, to koniecznie wyślij do nas zapytanie o skuteczne pozycjonowanie sklepów. Rynek sprzedaży online rozwija się bardzo szybkim tempie i powstaje wiele nowych sklepów internetowych. Duża konkurencja powoduje, że sklepy potrzebują doświadczonego i pewnego partnera do pozycjonowania sklepu. My spełniamy te warunki, gdyż pozycjonowaniem sklepów zajmujemy się od 2004 roku. Można powiedzieć, że jesteśmy weteranami SEO.

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych na Polskę, jak i zagranicę. Skuteczne trwałe pozycjonowanie sklepu gwarantuje wzrost ruchu a tym samym wzrost przychodów. Pozycjonowanie sklepu opiera się na doborze kilkuset efektywnych fraz – tzw. long tail. Dobrze dobrane frazy oraz systematyczna praca nad wartością sklepu (optymalizacja treści i kodu sklepu), daje naprawdę bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu.

Dlaczego wyszukiwarka Google?

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce i obejmuje 97 % rynku wyszukiwań w naszym kraju. Jak widać, warto zadbać o jak najwyższe pozycje w tejże wyszukiwarce. Dobra pozycja przekłada się na wzrost ruchu na stronie WWW, co oznacza, że rosną przychody w firmie. Dobrze jest wybrać skuteczne pozycjonowanie, by cieszyć się wysokimi pozycjami w Google na lata. Efektywność i trwałość w pozycjonowaniu ma znaczenie dla firmy, gdyż to gwarantuje stały dopływ nowych klientów.

Cennik pozycjonowania stron.

Dobre SEO kosztuje, ale zarabia na siebie 🙂

Wycena pozycjonowania stron WWW jest dokonywana na podstawie analizy strony oraz konkurencyjności fraz wybranych do pozycjonowania. Słowa kluczowe (frazy) są dobierane na podstawie narzędzia Google Keyword Planner’a oraz analizy z narzędzia Semrush. Są to frazy efektywne, co oznacza, że wysokie pozycje w wyszukiwarkach pozycjonowanej strony internetowej, na te frazy przyniesie duży ruch. Interesuje cię efektywne pozycjonowanie w dobrej stałej cenie, nawet jak przybędzie ci dodatkowa usługa lub nowe produkty ? Nie czeka! Tutaj otrzymasz darmową wycenę pozycjonowania. Dobra cena za pozycjonowanie stron.

Optymalizacja stron pod pozycjonowanie

Techniczna optymalizacja stron pod pozycjonowanie w Google

Lwią częścią naszej pracy nad pozycjonowaniem jest optymalizacja stron WWW. Zdecydowana większość stron internetowych nie jest odpowiednio przystosowana do tego, by odnosić sukcesy w wyszukiwarce. Właśnie przez to pozycjonowanie jest mniej efektywne, a bardziej kosztowne. Nasze działania rozpoczynają się właśnie od optymalizacji. Dbamy o to, by została przeprowadzona fachowo i kompleksowo. Dzięki temu efekty naszych prac przychodzą szybciej i są zdecydowanie bardziej wymierne. Korzysta z tego również sama strona, która często staje się przez to czytelniejsza, ale i ładuje się znacznie szybciej.

Nasza optymalizacja przeprowadzana jest całościowo i dotyczy trzech podstawowych aspektów każdej strony internetowej i sklepu. Pierwszym aspektem jest ten czysto techniczny, związany z kodem strony (im krótszy i mniej skomplikowany, tym lepiej). Drugi ma związek z publikowanymi na stronie treściami, które często nie wykorzystują swojego pełnego potencjału, przez co tracą na wartości. Trzecim zaś jest optymalizacja w zakresie meta-tagów, stanowiących informację zwrotną dla wyszukiwarki. Kompleksowość naszych działań optymalizacyjnych jest gwarantem ich skuteczności.

Naszą rolą nie jest tylko zdobywanie linków kierujących do pozycjonowanej strony, ale również optymalizacja serwisu WWW pod pozycjonowanie. Ten element pozycjonowania jest bardzo ważny i lubimy go robić. Optymalizacja pod pozycjonowanie polega na dostosowaniu elementów struktury strony (HTML, JavaScript, CSS) tak, aby jak najbardziej były przyjazne wyszukiwarkom. Pozycjonowanie strony WWW to właśnie działania mające upiększyć wizerunkowo naszą stronę w „oczach” wyszukiwarek, w tym Google.

Projektowanie stron internetowych pod pozycjonowanie stron

Oferujemy nadzór nad projektem strony WWW pod względem poprawności budowy pod SEO, jeżeli robi to zewnętrzna agencja. Na każdym etapie projektowania pomagamy i doradzamy, aby projekt strony był zoptymalizowany pod pozycjonowanie w Googlekampanie Google Ads oraz użyteczny dla odbiorców (UX). Jeżeli jesteś w trakcie zamawiania nowej strony internetowej, to zgłoś się do nas a na pewno zapewnimy ci profesjonalne doradztwo w zakresie SEM.

Pozycjonowanie sklepu Sky-Shop

Jeśli Twój sklep internetowy działa w oparciu o platformę Sky-Shop, nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w osiągnięciu najwyższych pozycji w Google, gwarantując nie tylko szybkie, ale przede wszystkim trwałe efekty naszych działań. Przeprowadzane przez nas pozycjonowanie sklepu SkyShop jest w pełni kompleksowe i dotyka zarówno samego w sobie sklepu, jak i tego, co dzieje się poza nim. Dzięki tak szerokiemu spektrum naszych działań, jesteśmy w stanie wpłynąć nie tylko na pozycję w wyszukiwarce, ale i na zadowolenie użytkowników z prowadzonej przez Ciebie platformy sprzedażowej. Ta będzie szybsza, ale i lepiej przedstawiająca swoje produkty (między innymi dzięki zoptymalizowanym opisom).

Decydując się na współpracę z nami w zakresie pozycjonowania sklepu SkyShop, masz pewność, że w jej trakcie będziemy podążać wzdłuż najbardziej optymalnej ścieżki osiągania sukcesów w wyszukiwarce. Zaczniemy więc od optymalizacji, a wyciśnięty za jej pośrednictwem potencjał Twojego sklepu wykorzystamy do dalszych działań w jego zakresie.

Pozycjonowanie sklepu IA Shop

Prowadzisz sprzedaż internetową w obrębie platformy AI Shop? Mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie. Pozycjonowanie sklepu AI Shop jest jedną z naszych specjalizacji i rzeczy, w których mamy olbrzymie doświadczenie. Powierzając je nam masz pewność, że podejdziemy do niego w pełni profesjonalnie, szybko i bezpiecznie uzyskując najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla Twojego sklepu.

Nasze działania nie zamykają się wyłącznie stricte w zakresie pozycjonowania. Są związane również z optymalizacją, która pozwala nam wykorzystać pełen potencjał Twojego sklepu, a która w przypadku platformy AI Shop jest czymś wręcz niezbędnym do osiągnięcia sukcesu. Z nami wszystko masz w jednej cenie. Nie płacisz więc osobno za optymalizację kodu, przygotowywanie treści, zwiększenie szybkości sklepu oraz za właściwe pozycjonowanie. Powierzasz swój sklep nam, a my dbamy o to, byś odnosił z nim sukcesy marketingowe. Dzięki nam zagwarantujesz sobie stały przypływ konwersji – w dodatku w mocno długofalowej perspektywie.

Pozycjonowanie sklepu Shoper

Prowadzisz sklep internetowy bazujący na platformie SaaS Shoper? Powinieneś zastanowić się nad usługą jego pozycjonowania, która pomoże Ci zwiększyć jego zasięgi, a jednocześnie zagwarantuje stały i regularny przychód. Bez potrzeby inwestowania w bezpośrednie kampanie marketingowe, z bardzo długofalowymi efektami.

Nasi profesjonaliści podchodzą do swojej pracy kompleksowo i profesjonalnie. Pozycjonowanie sklepu Shoper rozpoczynają od działań optymalizacyjnych – tym istotniejszych, że zdecydowana większość sklepów bazujących na Shoperze nie jest przystosowana do bycia pozycjonowanymi. Nasze prace obejmują również przygotowywanie wartościowych treści (oraz dostosowywanie tych obecnych), pozyskiwanie linków i wiele innych rzeczy istotnych w całym procesie. Działamy skutecznie i profesjonalnie, gwarantując nie tylko solidne efekty, ale i bezpieczeństwo ich osiągania. Dzięki temu masz pewność, że wykorzystamy w pełni potencjał Twojego sklepu, dbając o to, by brylował on w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepu Sote

Prowadzisz sklep oparty o platformę e-commerce SOTE, ale nie możesz dotrzeć z nim do swoich potencjalnych klientów? Na pewno zainteresuje Cię więc nasza usługa, którą jest pozycjonowanie sklepu SOTE. Z nami szybko zbudujesz sobie pasywny przychód nowych odwiedzających, a zatem i klientów. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie kampanię, która zapewni Ci długofalowe efekty, a przy okazji poprawi działanie i wygląd Twojego sklepu internetowego. Tak w kontekście wyszukiwarek, jak i z punktu widzenia jego potencjalnych klientów.

Do pozycjonowania podchodzimy w sposób kompleksowy, dbając o wszystko to, co jest w nim istotne. Zaczniemy od odpowiedniej optymalizacji Twojego sklepu, która w przypadku SOTE zwykle musi być bardzo dogłębna i złożona. Dopiero potem przejdziemy do właściwego pozycjonowania. Dzięki nam Twój sklep stanie się nie tylko lepiej widoczny, ale i bardziej wartościowy. Zadbamy nie tylko o jego pozycje w wyszukiwarce, ale i chociażby o szybkość jego ładowania czy prezentowane przez niego treści. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą konwersje w jego obrębie poszybują w górę.

Pozycjonowanie sklepu Presta Shop

Twój sklep bazuje na platformie PrestaShop, ale narzekasz na niewielkie zainteresowanie nim? Mamy receptę dla Ciebie. Przeprowadzone przy współpracy z nami pozycjonowanie sklepu PrestaShop pozwoli Ci wybić się w wyszukiwarce. Zapewni stały przychód nowych klientów, rzeczywiście zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami. Przyniesie Ci wreszcie lepszy sklep, bardziej nastawiony na generowanie konwersji.

Wszystko za sprawą tego, że naszych działań nie zamykamy w obrębie tak zwanego “zewnętrza”. Tak właściwie rozpoczynamy je od prac nad Twoją platformą sprzedażową. Najpierw dbamy o to, by odpowiednio ją zoptymalizować – po to, by właściwe działania pozycjonerskie wykorzystywały pełny jej potencjał. Pracujemy więc nad szybkością jej działania, kodem oraz prezentowanymi przez nią treściami. W czasie współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Twój sklep stanie się dla nas priorytetem, a jego wysokie pozycje w wyszukiwarce – głównym z naszych celów niezbędnych do osiągnięcia.

Pozycjonowanie stron – jak się nauczyć?

Pozycjonowanie stron internetowych to nie magia i praktycznie średnio inteligentny człowiek może się tego nauczyć. Ale!!! Po co ma to robić, jak są specjaliści SEO, którzy mają za sobą wiele lat doświadczenia, narzędzie oraz zaplecze dedykowane pod pozycjonowanie stron i sklepów. Pamiętajmy, że specjalista SEO (ten prawdziwy) zna technologie internetowego takie jak PHP, Javascript, MySQL itp. Nie jest mu obcy HTML czy CSS. Wie co to DNS, przekierowanie 301, plik htaccess, robots.txt. Potrafi zapobiegać kanibalizacji w SEO, potrafi wykorzystać date dirven SEO. Chcesz poświęcić swój czas na to? Chyba nie, więc zapraszamy do współpracy.

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!