fbpx

To wszystko czego o nas nie wiecie ;P

Z chęcią zajmiemy się poprawieniem pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google lub kamaniami w Google ADS i Facebook ADS. Na pewno możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę z zakresu SEO oraz nowoczesnych technologii internetowych.

Wyślij formularz

Nasza historia zaczęła się w 2004 roku, kiedy wypozycjonowaliśmy po raz pierwszy stronę WWW w Google. Był to trochę przypadek, ale zafascynował nas temat, jak działa algorytm Google  i dlaczego w ciągu 1 dnia byliśmy na TOP 1 … tak to były piękne czasy :-). Pomysł by sformalizować działania zapadły w grudniu 2004 roku, kiedy to wymyśliliśmy nazwę “Wild Moose” oraz zarejestrowaliśmy domenę wildmoose.pl. To był początek podboju świata przez Dzikie Łosi 🙂 

W 2005 roku W małym biurze na Szczecińskich Pomorzanach tuż obok prawie 180-letniego browaru :), spędziliśmy tysiące godzin, starając się wypromować strony naszych klientów oraz prowadząc prężnie działające studio graficzne. Po latach skupiliśmy się na marketingu internetowym. Rozwijając dział SEO o kampanie linków sponsorowanych, czyli Google ADS ( dawniej AdWords ) oraz dział promocji w Facebook ADS.

Dzisiaj rynek marketingu internetowe wygląda zupełnie inaczej niż 20 lat temu. Na rynku jest ogromna rzesza ludzi, którzy mając za sobą kilka poradników i filmów z YouTuba twierdzą, że posiedli wiedzę tajemną i mogą wszystko 😉 No więc, nie do końca. Przede wszystkim w pozycjonowaniu ZAWSZE liczyła się przede wszystkim jakość, czyli tzw. dobry content.  Dobre treści natomiast to nie wszystko, znajomości humorków i kaprysów Google, wiedza na temat optymalizacji serwisów (na każdej platformie) oraz niuanse w linkowaniu i strategii to klucz do naszego sukcesu. Wiemy, co robić i niezmiennie dbamy o jakościowy ruch na stronach naszych klientów.

W agencji na co dzień dzielimy się obowiązkami między Adamem, Justyną, Joasią i Anią. Dodatkowo mamy zdalnie pracujący zespół  kilkunastu copywriterów, rozsianych po całej Polsce.

Cenimy sobie długotrwałe współprace i partnerskie relacje z naszymi klientami. Zaufanie cierpliwość po obu stronach jest kluczem do naszego wspólnego sukcesu:)

Jeśli jesteś ciekawa naszej oferty, proszę wypełnij formularz zapytania.

Opinie naszych klientów

Jeśli nie jesteś przekonany, przeczytaj opinie naszych klientów, którzy osiągneli z nami sukces.

Firma Wild Moose udowodniła nam, iż kampanie Adwords działają i są bardzo skutecznym narzędziem do pozyskiwania klientów. Dotychczas nie mieliśmy tak dobrych efektów. Kiedy korzystaliśmy z usług innych agencji reklamowych budżet przeznaczony na kampanie topniał bardzo szybko (…)

Przemysław Żurowski
Właściciel Firmy Konsbud Drewno Klejone

Świetna firma, polecam, moim zdaniem najlepsi w branży

Marcin Gargała
Szkoła Muzyki Artyz

Współpraca z agencją Wild Moose to sama przyjemność: łatwa komunikacja z zespołem, zaangażowanie i szybkie efekty. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu ekspertów Wild Moose nasza strona internetowa niezmiennie osiąga najwyższe wyniki w wyszukiwarce Google. Szczerze polecamy!

Artur Sebastian
Prezes zarządu

Kampanie reklamowe prowadzone przez firmę Wild Moose są skuteczne i przynoszą zakładane efekty. Co dla nas najważniejsze kontakt z zespołem Wild Moose jest na bardzo wysokim poziomie, przez co można liczyć na szybkie odpowiedzi i nienaganny czas reakcji dodatkowo porady udzielane przez właściciela firmy Wild Moose są zawsze szczere celne. Spełni polecamy usługi tej agencji.

Michał piotrowski
outlet-tapet.pl

Od dłuższego czasu korzystamy z usług Wild Moose Justyna Walczak Adam Grabowski Spółka Cywilna w zakresie zarządzania kampanią AdWords. Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość wykonywanych usług. Polecamy firmę Wild Moose S.C. jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.

Sławomir Jamrozik
Dyrektor Zarządzający TRAMES

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

Case study z zakresu SEO

Nasze doświadczenie i wiedaz przekłada się na suckes naszych klientów.
Jeśli chcesz możesz przeczytać wybrane case studies ze skutecznych kampanii naszych klientów.

E-szop24.pl – trudna kategoria i wzrost ruchu 300 %

Apsprofit.pl – przebudowa serwisu i wzrost ruchu o prawie 600 %

Wyspasozo.pl – 30 000 wizyt miesięcznie

Wyjątkowa oferta na rynku!

Zamów nowoczesną i szybką stronę WWW z dodatkowym bonusem ( 30 % rabat na zawsze ) na skuteczne pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

Ktoś nas przebiję? Nie sądzimy :-).

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na jak długo podpisać muszę z Wami umowę?

U nas proponujemy wyłącznie umowy krótkoterminowe. Klientów przywiązujemy do siebie jakością usług a nie umowami.

Od ilu lat działa Wild Moose?

Wild Moose działa oficjalnie od 2005 roku.

Nie znalałeś odpowiedzi na swoje pytanie?
skontaktuj się z nami

Wild-Moose_faq

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

    Jeśli tak skontaktuj się z nami!