fbpx

Co oznacza pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron

Co oznacza pozycjonowanie stron? Co oznacza pozycjonowanie stron SEO i jak to wykonać skutecznie? Większość osób korzystająca z Internetu posiada już wiedzę na temat SEO pod kątem wyszukiwarek. A nawet, jeśli takie sformułowanie jest nowe, to internauci zapewne zdają sobie sprawę, że istnieją specjalne serwisy online.To wyszukiwarki, które w odpowiedzi na podane frazy, zapytania oferują listy witryn. Niektóre zasoby sieciowe na tych listach są wyższe, inne niższe. Promocja lub pozycjonowanie stron SEO polega po prostu na doprowadzeniu określonej witryny do wysokich pozycji w wyszukiwaniu.

Jak się robi pozycjonowanie stron i dlaczego?

Pozycjonowanie stron SEO jest odpowiednie dla tych, którzy mają już ugruntowaną działalność i chcą zwiększyć sprzedaż na działającej stronie internetowej. Nasza firma zajmuje się optymalizacją SEO i ustalamy aktualne parametry ruchu, zapytań, połączeń czy ilości fraz. A następnie wysokość opłaty za SEO zmienia się proporcjonalnie do osiągniętych wyników. Pracujemy nad jednym celem – zwiększeniem Twojego zysku.Co oznacza pozycjonowanie stron?

Co składa się na pozycjonowanie stron?

 • Dokładna analiza strony internetowej
 • Grupowanie fraz kluczowych
 • Monitorowanie wszystkich konkurentów
 • Sprawdzanie i budowanie strony technicznej
 • Optymalizacja treści
 • Pisanie metatagów
 • Udoskonalenie stron docelowych
 • Optymalizacja szybkości pracy.

Korzystając z usług naszej profesjonalnej firmy wystarczy przekazać nam projekt, a my sami ustalamy, co i jak zrobić na stronie dla jej rozwoju. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie decyzje dotyczące wyboru skutecznej strategii rozwoju, ale jednocześnie zapewniamy pełną przejrzystość naszej pracy. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu strony uzyskasz nie tylko przyciągnięcie najbardziej ukierunkowanych użytkowników do Twojej witryny, ale także poprawę uznania dla Twojej marki w wyszukiwarkach.

Do czego służy pozycjonowanie stron SEO i promocja Twojej witryny?

Jeśli wcześniej do wyszukiwania informacji wykorzystywano Internet, teraz jego możliwości są znacznie szersze. Wzrost liczby użytkowników, wykorzystanie nowych technologii (płatności online, bankowość internetowa, różne formy komunikacji), a także szereg innych czynników sprawiły, że globalna sieć stała się miejscem aktywnej sprzedaży i potężnym narzędziem marketingowym. Tak, więc obecny skok w handlu internetowym tylko potwierdza, że prawidłowe wykorzystanie możliwości Internetu może przynieść zysk właścicielom witryn.

Promocja w Internecie może pomóc każdej firmie, której potencjalni klienci poszukują towarów i usług w sieci. Według statystyk oglądalność Internetu wciąż rośnie, dziś ogromna grupa ludzi ma dostęp do globalnej sieci. Oczywiście tak duża publiczność nie może nie wzbudzić zainteresowania biznesu, tym bardziej, że te same statystyki wskazują na wysoką wypłacalność tej kategorii obywateli. Setki i tysiące potencjalnych klientów poszukują produktów w Internecie. Jak możesz po prostu brać je i dawać konkurentom? Aby temu zapobiec, musisz być wyżej w wynikach wyszukiwania, tym samym wybierając kupca dla siebie! Można to zrobić poprzez pozycjonowanie stron internetowych!

Dlaczego musisz być na szczycie wyszukiwarek?

Powodów jest wiele. Czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania to jak posiadanie sklepu w prestiżowej części miasta. Z reguły pierwsze wrażenie takiej placówki może powstać, gdy tylko znasz adres. Im lepszy teren, tym większe zaufanie, a co za tym idzie, większe szanse na dokonanie zakupu. Innym stereotypem jest to, że jeśli firma znajduje się w prestiżowej okolicy, to odnosi sukcesy.

Jeśli chodzi o wyszukiwarki działa to bardzo podobnie. Jeśli Twoja witryna znajduje się na szczycie wyszukiwań, wzbudza zaufanie, a także jest uważana za szanowaną i odnoszącą sukcesy. Kolejnym powodem bycia na topie jest przyciąganie dużej liczby klientów.Tak, więc prestiż obszaru offline to także jego populacja.To samo w Internecie i SEO. Strony znajdujące się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania będzie oglądało 95% osób, ale z reguły tylko 2% użytkowników dociera na czwartą stronę wyszukiwarki. W konsekwencji, im wyżej strona znajduje się w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch przyciągnie. Co więcej, przy najważniejszych zapytaniach lepiej być nie tylko na pierwszej stronie, ale w TOP-5. Co oznacza pozycjonowanie stron dla Ciebie? Bez optymalizacji SEO nie dojdziesz do tego?

Wysokiej jakości profesjonalne pozycjonowanie stron SEO, jak to się robi?

 • Sprawdzanie zoptymalizowanej strony za pomocą adresów URL, są one konfigurowane i używane na stronie.
 • Słowo kluczowe jest używane w tagu Title każdej strony (zalecane jest rozpoczęcie od niego opisu).
 • Na stronie oprócz tekstu tematu znajdują się inne rodzaje treści (obrazy, filmy itp.).
 • Pierwszy akapit treści tekstowej używa słowa kluczowego.
 • Strona ładuje się szybko w przeglądarce.
 • Oprócz metatagów zoptymalizowane są obrazy (dodano tekst do atrybutu Alt).
 • Treść tekstową uzupełniają różnego rodzaju nagłówki, m.in. H1, H2 itp.
 • Strona jest uzupełniona sygnałami społecznościowymi (najprostszą opcją jest możliwość dodawania komentarzy na stronie z konta społecznościowego.
 • Słowa kluczowe w treści uzupełniają frazy
 • Teksty prezentowane są w formie małych akapitów, są rozrzedzone podtytułami i listami, informacjami graficznymi itp.
 • Strona zawiera linki wychodzące do autorytatywnych zasobów, takich jak Wikipedia.

Pozycjonowanie strony charakteryzują się niskim współczynnikiem odrzuceń, solidną długością sesji i dużą częstotliwością przeglądania.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!