fbpx

SEO Bytom

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, bo pozycjonowanie stron to nasza pasja od 20 lat. Jesteśmy w stanie wypozycjonować serwisy na najtrudniejsze frazy, bo wiemy ile znaczy nasza wiedza i doświadczenie.

Wyślij formularz

Współpracując z nami masz pewność, że …

Szybki kontakt

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od 2004 roku. Doświadczenie, którym możemy się pochwalić to poświadczenie rzetelności i najwyższej jakości naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając od wyboru efektywnych fraz, optymalizując serwis i stopniowo budując jego reputację. Oferujemy naszym klientom najlepsze warunki, między innymi umowy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem i pozycjonowanie bez limitu fraz. Pierwsze efekty SEO można zaobserwować już w ciągu kilku tygodni, jednak aby otrzymać stabilne efekty potrzeba kilku miesięcy.

Jeśli Twoja firma z Bytomia lub okolic potrzebuje efektywnej i skutecznej optymalizacji strony lub sklepu internetowego, chętnie wykonamy darmową wycenę.

W tym celu prosimy o wypełnienie  formularzu wyceny SEO.

Pozycjonowanie lokalne Bytom

Pozycjonowanie lokalne Bytom

Lokalne pozycjonowanie w Bytomiu to usługa dla firm, które chcą zdobyć nowych klientów z miasta i okolic. Wysoka, stabilna pozycja w wynikach wyszukiwania Google jest niezbędna do pozyskiwania nowych klientów i trafiania do swojej grupy docelowej.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2004 roku, działamy na terenie Bytomia, województwa śląskiego, a także na terenie całej Polski. Kierunkujemy nasze działania w zależności od potrzeb, specyfiki branży wybranej firmy oraz analizy fraz. Dzięki temu już wiele firm z Bytomia skorzystało z naszych usług.

Pozycjonowanie Bytom – pytania i odpowiedzi SEO

Jak często zmienia się algorytm Google?

Tego nikt dokładnie nie wie, oczywiści oprócz inżynierów z Google. Nasze działania są oparte o dane, które uzyskujemy obserwując w SEO setki serwisów, które pozycjonujemy. Dzięki temu mamy lepsze możliwości obserowania zmian w algorytmie Google niż osoby posiadające tylko kilka serwisów w swoim portfolio.

Pozycjonowanie stron Bytom Oferta

oferta SEO dla firm z Bytomia

Jesteśmy agencją SEO, która zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron na terenie miasta Bytom oraz w całej Polsce. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży i szeroką wiedzą marketingową. Dzięki znajomości algorytmu Google, nasze usługi powodują zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania i generują większy ruch na stronach internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych to nasza pasja, dlatego też ciągle rozwijamy się w tej dziedzinie i pogłębiamy swoją wiedzę. Podejmowane przez nas działania obejmują wiele etapów, z których wszystkie mają wpływ na efekt końcowy. Algorytm Google nieustannie się zmienia, dlatego też zawsze musimy być na bieżąco.

Pozycjonowanie stron internetowych Bytom 

“Pozycjonowanie Bytom” to fraza często wyszukiwana przez przedsiębiorców z tego miasta. Szukając osoby lub agencji, która podejmie się SEO, powinno przebiegać jednak w oparciu o doświadczenie, profesjonalne narzędzia oraz bieżącą wiedzę. Firmy, które nie oferują analizy słów kluczowych na początku współpracy powinny z góry być eliminowane. 

Pozycjonowanie strony w Bytomiu to obowiązkowy element marketingu dla wszystkich firm z tego rejonu Śląska. Dzięki SEO staną się widoczne w Google, co ułatwi pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie działalności na szersze horyzonty. 

Przez lata pracowaliśmy z wieloma firmami, z wielu branż. Dlatego doskonale wiemy, jakie działania podjąć w konkretnym przypadku. Standardowa strona internetowa wymaga innego podejścia, jeśli chodzi o pozycjonowanie, niż SEO sklepu internetowego. E – commerce to mnogość produktów i podstron, a dostępne w asortymencie artykuły mogą być dostępne również w wielu innych sklepach. Dlatego w tym przypadku stosujemy słowa kluczowe z długim ogonem, czyli longtail. Pozycjonowanie lokalne także potrzebuje innych środków, niż strony kierowane globalnie. O wszystkich informujemy naszych potencjalnych klientów jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, aby mieli świadomość, że są to jedne z determinant cen pozycjonowania. Generowanie wartościowego, organicznego ruchu na stronie wymaga czasu – działa zupełnie inaczej, niż płatne reklamy Google Ads. Aby osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania potrzebny jest także wysokiej jakości content. Treści o odpowiedniej długości, odpowiednio zoptymalizowane bardzo skutecznie wpływają na rosnącą reputację strony. Witryna powinna być również responsywna, posiadać certyfikat SSL, a także informację o ciasteczkach i administratorze danych osobowych.

Agencja SEO Bytom

Nasza agencja od lat zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron. Działamy w profesjonalny sposób, a nasi specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem stron są w kontakcie z Państwem przez cały czas i pomagają przejść przez cały proces pozycjonowania. Ponadto wprowadzamy w tajniki marketingu internetowego i działamy na firmowych social mediach. Przygotowujemy również kampanie Google Ads i Google Maps. Taka kompleksowa usługa daje gwarancję, iż strona poprawi swoje wyniki i dotrze do nowych, potencjalnych klientów.

Wychodząc naprzeciw naszym kontrahentom stworzyliśmy specjalną umowę, która zapewnia im bezpieczeństwo i gwarancję najwyższego poziom naszych usług. Oferujemy umowy z zaledwie jednomiesięcznym wypowiedzeniem, które dodatkowo nie podają limitu fraz. Pozycjonujemy więc bez względu na ilość słów kluczowych, a dodawanie kolejnych fraz nie niesie za sobą żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli Twoja strona potrzebuje skutecznego pozycjonowania na terenie całego województwa śląskiego, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę naszych usług SEO, a po podjęciu współpracy damy Ci dostępy niezbędne do obsługi panelu klienta, w którym na bieżąco będą udostępniane efekty pozycjonowania. Udostępnimy także monitor pozycji, w którym widać zmieniające się pozycje strony na dane frazy, wraz z historycznymi danymi. Dzięki temu będziesz w czasie rzeczywistym widzieć, jakie konkretnie działania zostały podjęte i jaki miały wpływ na pozycję Twojej strony.

Znaczenie pozycjonowania stron w Bytomiu

Znaczenie dobrego SEO dla firm z Bytomia

Google oferuje dotarcie do aż 92 % użytkowników sieci, dlatego pozycjonowanie stron mające na celu poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania jest niezbędne. Firmy oferujące najtańsze usługi SEO niestety rzadko niosą za sobą jakość i rzetelność. Aby pozycjonowanie przynosiły zyski potrzebna jest bezustanna praca nad stroną i umieszczanymi na niej treściami.

Wybór dobrej agencji SEO nie jest prosty. Ważna jest analiza fraz do pozycjonowania i oferowana optymalizacja serwisu WWW. To jedne z kluczowych elementów SEO, które nie mogą być pomijane – bez nich nie osiągniemy rezultatów.

Jeśli więc szukasz solidnej firmy do pozycjonowania w Bytomiu, to zapraszamy do kontaku.

Dlaczego powinieneś nas wybrać :

 • nielimitowana ilość fraz do pozycjonowania;
 • 1 miesięczne wypowiedzenie umowy;
 • monitor pozycji z archiwum 3 letnim;
 • 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu;
 • perfekcyjna znajomość technologii internetowej;
 • wysoka pozycja naszej strony w Google, czyli potrafimy siebie wypromować :-);

Pozycjonowanie strony w Bytomiu 

Pierwszym krokiem we współpracy z klientem jest analiza fraz kluczowych. Muszą być odpowiednio dobrane do typu działalności, branży i konkurencyjności. Słowa kluczowe stanowią podstawę do dalszych działań. Następnie przechodzimy do optymalizacji stron. Na nią składa się wiele czynników, między innymi meta tagi, optymalizacja obrazów i ALTów, odpowiedni content, linkowanie wewnętrzne, szybkość ładowania strony i wiele innych.

Jeśli chodzi o optymalizację stron off-page, bardzo dużą siłę ma link building. Musi być jednak wykonywany zgodnie ze sztuką, bez korzystania z automatów ani Systemów Wymiany Linków. Takie działania mogą skończyć się nie tylko brakiem efektów, lecz i karą nałożoną od Google. W naszych działaniach kierujemy się swoimi zasadami, które wykluczają tego typu praktyki. Cały proces pozycjonowania strony wymaga cierpliwości, ale pierwsze, widoczne efekty możemy zauważyć już po kilku tygodniach. Aby zająć stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania potrzeba czasu, lecz efekty są tego warte.

POSIADAMY CERTYFIKATY

Jesteś w doborowym towarzystwie.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!