fbpx

SEO dla sklepów internetowych

Nasza oferta pozycjonowania sklepów internetowych w Google skierowana jest do właścicieli ww sklepów, którzy chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów, właśnie poprzez większenie widoczności sklepu w wyszukiwarkach.

Wyślij formularz

Współpraca z Wild Moose to pewność, że ….

będziesz czuć się bezpiecznie, bo podpiszesz umowę krótkoterminową ( wypowiedzenie 1 miesięczne od pierwszego dnia trwania umowy), otrzymasz dostęp do raportów online oraz, że nie bedziesz się martwił limitem fraz bo będziesz miał je bez limitu. Ty zajmuj się rozwojem swojego sklepu online a my zajmniemy się skutecznym SEO.

Zamów darmową wycenę działań SEO :

Wiemy, że jakość ma znaczenie

Nasze działania opieramy przede wszystkim na jakości. Dbamy o dobry content i treści, pracujemy nad wzrostem reputacji serwisu, kierujemy działania na konkretne frazy – w ten sposób nie tylko poprawia się widoczność, lecz także i ruch na stronie. Docierając do odpowiednio dobranej grupy docelowej mamy pewność, że wiąże się z tym również rosnąca sprzedaż.

4.9
Na podstawie 70 opinii
powered by Google
Paweł PustelnikPaweł Pustelnik
10:43 10 Jan 24
Współpracuję już od dawna 🙂 super wyniki pozycjonowania i profesjonalizm, polecam wszystkim 🙂
Artur SawastianArtur Sawastian
12:40 31 Oct 23
Doskonała współpraca, doskonałe rezultaty! Bardzo polecam Wild Moose!
kasia kotkasia kot
09:32 06 Oct 23
Lepszej firmy zajmującej się SEO na rynku nie ma. Firma Wilde Moose to transparentność w komunikacji i zaangażowanie na najwyższym poziomie, bez wątpienia są ekspertami w pozycjonowaniu.
Karolina KolanskaKarolina Kolanska
09:01 06 Oct 23
Nie mam słów, by wyrazić moje zadowolenie z współpracy z firmą Wild Moose. Ich doświadczenie i umiejętności w zakresie pozycjonowania oraz kampanii Google Ads przeszły najśmielsze oczekiwania. Dzięki ich zaangażowaniu, nasza witryna nie tylko znalazła się na czołowych pozycjach w Google, ale również zyskaliśmy znaczący wzrost zainteresowania naszą ofertą. Co więcej, kampanie reklamowe prowadzone przez Wild Moose charakteryzują się nie tylko skutecznością, ale również kreatywnością i innowacyjnością. Ich zespół to prawdziwi specjaliści, którzy podchodzą do każdego projektu z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam firmę Wild Moose każdemu, kto chce podnieść swoją widoczność w sieci i zyskać przewagę konkurencyjną!
Marcin CuprychMarcin Cuprych
17:49 19 Sep 23
Działamy w branży budowlanej od ponad 20 lat ( konstrukcje z drewna klejonego) . Od ponad 8 lat korzystamy z usług Adama jeżeli chodzi o seo , Google Ads, re-marketing . Polecamy
Mateusz GrzesiakMateusz Grzesiak
07:47 24 Aug 22
Polecam! Korzystam z usług firmy Wild Moose w zakresie pozycjonowania oraz Google AdWords. Nie będę ukrywał, że początek współpracy nie był idealny (wynikało to TYLKO z mojego braku zaufania przez przepełnienie opiniami osób zewnętrznych, które niekoniecznie znały się na temacie), ale po kilku miesiącach widzę, że zapowiadane efekty SĄ SUKCESYWNIE REALIZOWANE! Widząc coś takiego uważam, że dobrze trafiłem, a zaufanie do firmy buduje się samo, przez obserwacje owoców ich pracy.Podsumowując:Widząc efekty pracy WILD MOOSE, z przyjemnością będę polecać firmę dalej, bo widać, że robią swoje (i to dobrze!), a ja nie muszę przy tym wszystkim "latać", tylko mogę skupić się na swojej firmie!POLECAM!
js_loader

Pozycjonowanie sklepu internetowego cena

Pozycjonowanie sklepu internetowego (SEO dla sklepów online) to proces, który ma na celu zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Cena pozycjonowania zależy od wielu czynników, takich jak:

 1. Branża: Niektóre branże są bardziej konkurencyjne niż inne, co może wpłynąć na koszt pozycjonowania.
 2. Słowa kluczowe: Koszt pozycjonowania może zależeć od konkretnych słów kluczowych, które chcesz promować. Wysokiej konkurencyjności słowa kluczowe zazwyczaj będą droższe w promocji.
 3. Stan obecnej strony: Jeśli Twoja witryna wymaga dużo pracy pod kątem technicznym lub jeśli treść na stronie nie jest optymalna, początkowy koszt może być wyższy.
 4. Zakres usług: Niektóre firmy oferują pełny zakres usług SEO, w tym analizę konkurencji, optymalizację techniczną, tworzenie treści i budowanie linków. Inne mogą oferować tylko pewne aspekty pozycjonowania.
 5. Lokalizacja vs globalne pozycjonowanie: Pozycjonowanie dla lokalnych wyników wyszukiwania (np. „sklep z butami w Warszawie”) może być tańsze niż pozycjonowanie na rynek globalny.
 6. Długość umowy: Ceny mogą się różnić w zależności od tego, czy zdecydujesz się na krótkoterminową umowę, czy też długoterminową współpracę.
 7. Reputacja i doświadczenie agencji: Firmy z dobrą reputacją i wieloletnim doświadczeniem mogą pobierać wyższą opłatę za swoje usługi.

W Polsce ceny za pozycjonowanie sklepu internetowego mogą bardzo się różnić. Aby uzyskać dokładne wyceny, warto skontaktować się z kilkoma agencjami SEO i poprosić o oferty. Ostateczna cena będzie zależała od wyżej wymienionych czynników i Twoich indywidualnych potrzeb.

Czym jest pozycjonowanie? 

Pozycjonowanie to szereg działań, które mają wpłynąć i poprawić zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Wszystkie działania powinny być oparte na efektywnych słowach kluczowych, a te z kolei winny być umieszczane z odpowiednią częstotliwością. Na skuteczność pozycjonowania mają wpływ takie czynniki jak: odpowiedni wybór i umieszczenie słów kluczowych w strategicznych miejscach strony, jakość i objętość zamieszczanych treści, dostępność strony dla urządzeń mobilnych, stosowanie nagłówków H1, H2, H3, długość i budowa adresów URL, wiek i autorytet domeny, linki zewnętrzne wysokiej jakości stron tematycznych, linki wewnętrzne, zoptymalizowanie grafiki i wiele innych. Pozycjonowanie sklepu internetowego najlepiej jest oddać w ręce specjalistów. Z pewnością będzie miało to ogromny wpływ na jakość oraz przebieg pozycjonowania. 

Czy warto pozycjonować sklep internetowy? 

Każdy sklep internetowy wymaga szerokiego pozycjonowania, tak zwanego long tail. Oznacza to, że sklep jest pozycjonowany na wiele fraz, ponieważ taka metoda pozwala na rozwinięcie sprzedaży w sklepach internetowych. Do pozycjonowania sklepu powinniśmy wybrać od 200 do nawet 300 fraz, które przyniosą nam wartościowy ruch na stronie. Frazy dobierane są dzięki analizie naszego specjalisty, który poza narzędziami takimi jak Google Keyword Planner, Semstorm czy Ahrefs używa również swojego doświadczenia. Dobierane zostają efektywne frazy, które są wyszukiwane przez użytkowników w Google. Pozycjonowanie sklepu internetowego jest bardzo istotną rzeczą jeśli zależy nam na większym ruchu na stronie. Takie działania zwiększają widoczność sklepu internetowego w wyszukiwarce, a to przyczynia się do zaufania klientów marki. Działania SEO obejmują również content marketing. Jest to strategia marketingowa mająca na celu regularne tworzenie i dystrybucję atrakcyjnych i przydatnych treści. Ich zadaniem jest zainteresowanie i utrzymanie ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców. 

Pozycjonowanie na długi ogon – Long Tail 

Jest to technika pozycjonowania, którą można stosować do całego serwisu, ale również do pojedynczych produktów w sklepie. Jeśli chcemy wygenerować duży ruch, będzie szczególnie przydatna. W porównaniu do pozycjonowania jednowyrazowych słów kluczowych, ruch ten może się zwiększyć nawet o kilkanaście procent. Ma to związek z tym, iż klienci przeważnie wpisują w wyszukiwarkę konkretne modele artykułów czy urządzeń, a nie ogólne słowa. Przed wyborem najefektywniejszych fraz kluczowych należy wykonać dokładną analizę zawartości całego serwisu, a także konkurencji. Strona może wymagać rozbudowy o kolejne podstrony lub jedynie dostarczenia większej ilości treści. Pozycjonowanie na długi ogon ma dużo zalet. Cały proces wymaga mniejszego nakładu pracy, a pierwsze efekty możemy zauważyć już dzięki samej optymalizacji, zwiększeniu contentu i linkowaniu. Należy jednak pamiętać, że oprócz jakościowych treści, które zawierają słowa kluczowe, liczą się także inne elementy: jak adres URL, meta tytuł, meta opis, tytuł i śródtytuły, autorytet domeny czy kondycja techniczna witryny. 

Dlaczego najlepiej zlecić pozycjonowanie agencji SEO? 

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest bardzo ważnym elementem marketingu każdego przedsiębiorstwa. Wymaga ono dużego nakładu pracy i czasu, a rezultaty można zauważyć po pewnym czasie. Niemniej jednak uzyskane efekty wiążą się z pozyskaniem nowych klientów i wzrostem przychodów. Pozycjonowanie wymaga odpowiedniej wiedzy, na której zdobycie potrzeba mnóstwa czasu i nierzadko też pieniędzy. Tworzenie odpowiedniej objętości i jakości content marketingu, pozyskiwanie wartościowych linków, analiza danych oraz wprowadzanie zmian w strukturze witryny to tylko niektóre z niezbędnych elementów pozycjonowania. Chcąc zrobić to prawidłowo i efektywnie, oprócz wiedzy konieczny byłby czas równy przynajmniej jednemu, pełnemu etatowi. Wówczas należałoby zrezygnować z prowadzenia działań biznesowych i skupić się jedynie na SEO, co w rezultacie wygeneruje większe koszty, niż podpisanie umowy z agencją. Zlecając pozycjonowanie strony naszej agencji SEO, przede wszystkim można skupić się na innych aspektach prowadzenia własnej firmy. Współpraca z profesjonalną, rzetelną agencją niesie za sobą szereg zalet.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych od 2005 roku. Dzięki temu możemy opierać nasze działania na doświadczeniu oraz wiedzy. Możemy dopasować kampanie do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów na wielu płaszczyznach – wyszukiwarka Google, YouTube czy media społecznościowe, na przykład Facebook. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, także w pozycjonowaniu sklepów internetowych. Takie działania mają na celu zwiększenie widoczności danego sklepu internetowego w wyszukiwarce. Jeśli chcesz, żeby Twój sklep internetowy odwiedzało coraz więcej osób oraz żeby zajmował czołowe miejsce w wyszukiwarce Google – skontaktuj się z nami. Z chęcią zajmiemy się poprawieniem pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google. 

Pozycjonowanie sklepów – pytania i odpowiedzi SEO

Po jakim czasie mogę spodziewać się oferty?

Generlanie dostarczamy ofertę w dni robocze w 24h, ale czasem ten czas może się wydłużyć ze względu na wymagane dodatkowe analizy projektu.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Sky-Shop

Jeśli Twój sklep internetowy działa w oparciu o platformę Sky-Shop, nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w osiągnięciu najwyższych pozycji w Google, gwarantując nie tylko szybkie, ale przede wszystkim trwałe efekty naszych działań. Przeprowadzane przez nas pozycjonowanie sklepu SkyShop jest w pełni kompleksowe i dotyka zarówno samego w sobie sklepu, jak i tego, co dzieje się poza nim. Dzięki tak szerokiemu spektrum naszych działań, jesteśmy w stanie wpłynąć nie tylko na pozycję w wyszukiwarce, ale i na zadowolenie użytkowników z prowadzonej przez Ciebie platformy sprzedażowej. Ta będzie szybsza, ale i lepiej przedstawiająca swoje produkty (między innymi dzięki zoptymalizowanym opisom).

Decydując się na współpracę z nami w zakresie pozycjonowania sklepu SkyShop, masz pewność, że w jej trakcie będziemy podążać wzdłuż najbardziej optymalnej ścieżki osiągania sukcesów w wyszukiwarce. Zaczniemy więc od optymalizacji, a wyciśnięty za jej pośrednictwem potencjał Twojego sklepu wykorzystamy do dalszych działań w jego zakresie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego IA Shop

Prowadzisz sprzedaż internetową w obrębie platformy AI Shop? Mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie. Pozycjonowanie sklepu AI Shop jest jedną z naszych specjalizacji i rzeczy, w których mamy olbrzymie doświadczenie. Powierzając je nam masz pewność, że podejdziemy do niego w pełni profesjonalnie, szybko i bezpiecznie uzyskując najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla Twojego sklepu.

Nasze działania nie zamykają się wyłącznie stricte w zakresie pozycjonowania. Są związane również z optymalizacją, która pozwala nam wykorzystać pełen potencjał Twojego sklepu, a która w przypadku platformy AI Shop jest czymś wręcz niezbędnym do osiągnięcia sukcesu. Z nami wszystko masz w jednej cenie. Nie płacisz więc osobno za optymalizację kodu, przygotowywanie treści, zwiększenie szybkości sklepu oraz za właściwe pozycjonowanie. Powierzasz swój sklep nam, a my dbamy o to, byś odnosił z nim sukcesy marketingowe. Dzięki nam zagwarantujesz sobie stały przypływ konwersji – w dodatku w mocno długofalowej perspektywie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Shoper

Prowadzisz sklep internetowy bazujący na platformie SaaS Shoper? Powinieneś zastanowić się nad usługą jego pozycjonowania, która pomoże Ci zwiększyć jego zasięgi, a jednocześnie zagwarantuje stały i regularny przychód. Bez potrzeby inwestowania w bezpośrednie kampanie marketingowe, z bardzo długofalowymi efektami.

Nasi profesjonaliści podchodzą do swojej pracy kompleksowo i profesjonalnie. Pozycjonowanie sklepu Shoper rozpoczynają od działań optymalizacyjnych – tym istotniejszych, że zdecydowana większość sklepów bazujących na Shoperze nie jest przystosowana do bycia pozycjonowanymi. Nasze prace obejmują również przygotowywanie wartościowych treści (oraz dostosowywanie tych obecnych), pozyskiwanie linków i wiele innych rzeczy istotnych w całym procesie. Działamy skutecznie i profesjonalnie, gwarantując nie tylko solidne efekty, ale i bezpieczeństwo ich osiągania. Dzięki temu masz pewność, że wykorzystamy w pełni potencjał Twojego sklepu, dbając o to, by brylował on w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Sote

Prowadzisz sklep oparty o platformę e-commerce SOTE, ale nie możesz dotrzeć z nim do swoich potencjalnych klientów? Na pewno zainteresuje Cię więc nasza usługa, którą jest pozycjonowanie sklepu SOTE. Z nami szybko zbudujesz sobie pasywny przychód nowych odwiedzających, a zatem i klientów. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie kampanię, która zapewni Ci długofalowe efekty, a przy okazji poprawi działanie i wygląd Twojego sklepu internetowego. Tak w kontekście wyszukiwarek, jak i z punktu widzenia jego potencjalnych klientów.

Do pozycjonowania podchodzimy w sposób kompleksowy, dbając o wszystko to, co jest w nim istotne. Zaczniemy od odpowiedniej optymalizacji Twojego sklepu, która w przypadku SOTE zwykle musi być bardzo dogłębna i złożona. Dopiero potem przejdziemy do właściwego pozycjonowania. Dzięki nam Twój sklep stanie się nie tylko lepiej widoczny, ale i bardziej wartościowy. Zadbamy nie tylko o jego pozycje w wyszukiwarce, ale i chociażby o szybkość jego ładowania czy prezentowane przez niego treści. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą konwersje w jego obrębie poszybują w górę.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Presta Shop

Twój sklep bazuje na platformie PrestaShop, ale narzekasz na niewielkie zainteresowanie nim? Mamy receptę dla Ciebie. Przeprowadzone przy współpracy z nami pozycjonowanie sklepu PrestaShop pozwoli Ci wybić się w wyszukiwarce. Zapewni stały przychód nowych klientów, rzeczywiście zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami. Przyniesie Ci wreszcie lepszy sklep, bardziej nastawiony na generowanie konwersji.

Wszystko za sprawą tego, że naszych działań nie zamykamy w obrębie tak zwanego “zewnętrza”. Tak właściwie rozpoczynamy je od prac nad Twoją platformą sprzedażową. Najpierw dbamy o to, by odpowiednio ją zoptymalizować – po to, by właściwe działania pozycjonerskie wykorzystywały pełny jej potencjał. Pracujemy więc nad szybkością jej działania, kodem oraz prezentowanymi przez nią treściami. W czasie współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Twój sklep stanie się dla nas priorytetem, a jego wysokie pozycje w wyszukiwarce – głównym z naszych celów niezbędnych do osiągnięcia.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!