Jak szybko wypozycjonować stronę w Google?

Marketing Pozycjonowanie stron

Jak szybko wypozycjonować stronę w Google? Aby nowa strona szybko weszła na szczyt wyszukiwarki google i na długo zadomowiła się tam, musi być odpowiednio zaprojektowana (dla użytkownika) i zoptymalizowana (dla wyszukiwarek). Do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek często wystarczy wprowadzić drobne zmiany w niektórych sekcjach witryny. Każda z tych zmian z osobna może wydawać się nieistotna, ale razem mogą znacząco poprawić użyteczność serwisu i jego pozycję w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie w Google to długotrwały proces, który skupia się na kilku aspektach jednocześnie.Treść, metadane, słowa kluczowe i tagi to tylko kilka z nich.

Jak szybko wypozycjonować stronę w Google?

To banał, ale trzeba stworzyć stronę internetową i markę, którą pokochają odbiorcy. Co to oznacza? Strona internetowa musi być nowoczesna, zawierać ciekawe treści, szybko się ładować. Po co ulepszać seo strony w google? Cóż, odpowiedź jest bardzo prosta, można mieć najlepszą witrynę, ale jeśli nie ma na niej odpowiedniego ruchu w sieci, sukcesu nie będzie. Rozwiązanie zawsze zamyka się wokół SEO ze wszystkimi wieloma zmiennymi, które na to wpływają. Jedną z metod uzupełniającą SEO jest pozycjonowanie SEM.To dzięki płatnym kampaniom w Google Adwords.Te dwie strategie mogą ze sobą współistnieć i doskonale się uzupełniać.

Treść jest królem pozycjonowania strony w Google

Użytkownicy poszukują treści wysokiej jakości: artykułów, grafik, filmów, muzyki. W związku z tym google chce dostarczać te treści użytkownikom i promować najlepszych twórców. Dzięki coraz bardziej zaawansowanym algorytmom od google, treści te powinny być coraz lepsze. Wiele firm wie o tym, ale nie w pełni rozumie tę frazę, tworząc dużą ilość niskiej jakości treści ukierunkowanych na słowa kluczowe i wyszukiwarki. Wiele firm wciąż uważa, że koszt treści nie powinien być wysoki, w końcu wszyscy mogą pisać, co to za sztuka.

Agencje seo z własnego doświadczenia wiedzą, że prawie zawsze, gdy firma decyduje się na tworzenie treści, entuzjazm twórczy kończy się przed pierwszą publikacją, lub stworzony materiał po prostu nie nadaje się do publikacji. Stworzenie serwisu internetowego powinno być poprzedzone zaplanowaniem głównej funkcji serwisu, jego użyteczności, architektury informacji, określeniem strategii treści, projektu, a także kierunku rozwoju, stworzeniem strategii widoczności w Internecie.

Tworzenie zoptymalizowanych stron wpływa na szybkość wypozycjonowania strony w Google

Dobre treści są dostarczane na stronach internetowych, które zapewniają dobre wrażenia użytkownika.

Dobrze zoptymalizowana strona:

 • Strona przystosowana jest do wyświetlania na wielu ekranach i łatwa do nawigacji.
 • Zoptymalizowane tytuły stron, struktura i nagłówki.
 • Zoptymalizowane metadane są niezbędne do lepszego zrozumienia zawartości wyszukiwarek.
 • Linki wewnętrzne jako ułatwiające nawigację i łączenie treści.

Firma Google dodała do swoich wskazówek informacje, że bezpieczne witryny są uważane za bardziej niezawodne. Optymalizacja czasu ładowania strony. Jest to czynnik, który wpływa zarówno na pozycję strony, jak i zachowanie użytkowników. Szybciej ładująca się strona pozytywnie wpływa na jej akceptację, co zwiększa liczbę konwersji.

Przede wszystkim mobilność

Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to dziś przede wszystkim witryna przyjazna dla urządzeń mobilnych.To nieodwracalny trend, który promuje również Google. Coraz więcej wydarzeń odbywa się na urządzeniach mobilnych. Proste tworzenie stron internetowych należy rozpocząć od projektu mobilnego. Powód jest prosty, projekt na małym ekranie, skupianie się na najważniejszych rzeczach. Aby były łatwo dostępne od razu po załadowaniu strony. O wiele łatwiej jest dodać więcej funkcji na dużym ekranie niż pociąć je na małym.

Linki to nie wszystko

Pozyskiwanie linków do strony internetowej jest nadal bardzo ważne, ale podejście do pozyskiwania linków znacznie się zmieniło w ostatnich latach. Gromadząc linki do serwisu należy zadać sobie pytanie: czy link zostanie kliknięty, czy doprowadzi do konwersji, czy będzie przydatny dla internautów, czy też zostanie umieszczony na stronie internetowej związanej z daną działalnością.

Wybór fraz kluczowych do pozycjonowania

Wybór fraz pozycjonujących to bardzo szybki proces. Wystarczy wyobrazić sobie, że za kilka miesięcy strona internetowa trafi do upragnionego TOP10 na wybrane wcześniej frazy, ale nie doprowadzi to do wzrostu zysków. Okazuje się, że frazy są dobierane niewłaściwie, brakuje efektów.

Sprawne pozycjonowanie strony w Google przez agencję SEO

Aby szybko wypozycjonować stronę w google warto podjąć współpracę z doświadczoną agencją seo. Dlaczego? Specjaliści wykonają:  

 • Analiza. Sprawdzanie widoczności witryny w Google.
 • W optymalizacji. Wprowadzą prawidłową optymalizację techniczną.
 • Zmiany. Stworzą stronę internetową, która jest wygodna dla ludzi i botów
 • Monitorowanie. Analiza, raportowanie i monitorowanie pozwalają szybko reagować na zmiany.

Specjaliści z agencji seo pomagają osiągnąć cel, wyprzedzić konkurencję lub rozwinąć strategię marketingową. Współpraca opiera się na zaufaniu i osiąganiu wyznaczonych celów.

Promocja Google: zwiększenie sprzedaży, nie tylko ulepszenie strony internetowej

Samodzielne pozycjonowanie strony w Google jest trudniejsze niż wrzucenie kamienia na górę dla Syzyfa. Po pierwsze, przestudiowanie materiału zajmie wiele czasu. Po drugie, nie da się opanować wszystkich zadań jednocześnie. I po trzecie, wyniku, niestety, nikt nie zagwarantuje. Dlatego specjaliści SEO wchodzą do gry.Testują funkcjonalność strony pod kątem wydajności, a następnie opracowują strategię, która spełni cele. Działa zespół zajmujący się optymalizacją wewnętrzną i zewnętrzną: pracuje jednocześnie nad różnymi zadaniami, dzięki czemu szybciej osiągają rezultaty. Każde zadanie jest nadzorowane od początku do końca przez programistę webowego. Odpowiada on za wszystkie procesy i w razie potrzeby je koryguje. Wszystkim zależy na terminach i wymiernych wynikach, specjaliści SEO gwarantują szybki wzrost pozycji strony w Google. 

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!