fbpx

Ads Marketing Hub - co to jest?

Marketing

Ads Marketing Hub – co to jest? Platforma internetowa HubSpot wspiera firmy w zarządzaniu ścieżką zakupową klienta na wszystkich jej etapach. Począwszy od zainteresowania użytkowników i przyciągania ich ciekawym content marketingiem po kontynuowanie relacji biznesowych. Ads Marketing Hub jest opracowany, nie tylko jako rozwiązanie marketingowe i sprzedażowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Udało się wypracować rozwiązania, które w pełni wspierają firmy każdej wielkości.

Czym jest Ads Marketing Hub?

HubSpot Marketing Hub jest wszechstronną platformą zapewniającą wzrost sprawności prac marketingowych a ograniczenie nakładu pracy. Rozbudowane mechanizmy automatyzacji umożliwiają włożenie mniej wysiłku przy jednoczesnym  uzyskaniu większej kontroli nad wdrażaną strategią marketingową. Ads Marketing Hub jest pionierem marketingu przychodzącego, techniki przekształcania nieznajomych w rzeczników marki, którzy będą promować działalność konkretnej firmy.

Ukierunkowane profesjonalne treści dla grupy docelowej konkretnych produktów i usług firmy pomagają przyciągnąć więcej potencjalnych klientów, którzy nie tylko kupują produkty i usługi firmy, ale także aktywnie uczestniczą w kształtowaniu wizerunku i popularyzacji marki. Użytkownicy bardzo aktywnie udostępniają treści HubSpot. Ads Marketing Hub to integracja z kontami reklamowymi Google, Facebook i Linkedin. Narzędzia reklamowe HubSpot umożliwiają połączenie zarządzania relacjami z klientami z kontami reklamowymi.

Po co jest Ads Marketing Hub?

 • Śledzenie w HubSpot kampanii reklamowych i analityka
 • Dla każdego kontaktu możliwość podglądu historii interakcji z reklamą. Na przykład, jeśli nowy gość wszedł na stronę firmy poprzez reklamę w Google, a następnie zobaczył reklamę na Facebooku – kliknął w nią, wypełnił formularz na stronie lub napisał na czacie, wówczas można zobaczyć całą historię jego akcji (kampania/słowa kluczowe/Google Ads, jaką reklamę kliknęli na Facebooku, jakie strony przeglądał w serwisie).
 • Włączanie / wyłączanie kampanii, konfigurowanie nowych kampanii w Google Ads od podstaw.
 • Tworzenie formularzy kontaktowych na Facebooku i Linkedin.
 • Konfigurowanie i zsynchronizowanie odbiorców do retargetingu (według bazy kontaktów lub odwiedzających witrynę / poszczególne strony).
 • Wydatki firmy na reklamę powinny być mniejsze.

Ads Marketing Hub to najlepszy wybór dla marketingu, który efektywnie zrewolucjonizuje każdy biznes. To usługa, która obejmuje wszystkie obszary marketingu internetowego, w tym blogi, media społecznościowe, SEO, zarządzanie treścią i strony docelowe. System oferuje również szeroką gamę funkcji automatyzacji e-mail marketingu. Narzędzia sprzedaży obejmują CRM, zarządzanie potencjalnymi klientami i pocztę e-mail. Ponadto HubSpot oferuje analitykę, aplikacje mobilne i szeroki zakres integracji z usługami stron trzecich.

Ads Marketing Hub - co to jest?

Ads Marketing Hub – efektywne prowadzenie kampanii internetowych

Dlaczego dla firm tak ważny jest Ads Marketing Hub? Pomoże on skutecznie zwiększyć ilość odwiedzających witrynę, kontrolować lejek sprzedażowy i pozyskiwać leady. Można zbudować ciekawe szablony e-mail i strony docelowe, publikować wpisy na blogach. A to wszystko pomoże znaleźć się w sieci i prowadzić skuteczny marketing internetowy. Uda się poprawić ruch na ważnych stronach przedstawiających ofertę firmy a także pozycjonować strony na bieżąco pod Google oraz inne wyszukiwarki

Jak można zwiększyć ruch na stronie dzięki Ads Marketing Hub? Za pomocą reklam oraz social mediów. Tworząc efektywne wezwanie do działania i opracowanie treści według lokalizacji użytkownika, urządzenia i chociażby źródła ruchu. Korzystając z centrum marketingu reklam można zamieniaj użytkowników w leady wysokiej jakości, stworzyć pierwszą stronę, która przyciągnie klientów. A dzięki funkcji czatu można szybko nawiązać kontakt z odwiedzającymi. Narzędzia do e-mail marketingu dadzą możliwość spersonalizowania ścieżki zakupowej a sekwencja maili, skutecznie poprowadzi użytkownika do podjęcia decyzji zakupowej.

Dlaczego warto korzystać z ads marketing hub?

Reklamy dają możliwość dokładnego ukierunkowania marketingu i zaprowadzenia klientów tam, gdzie lubią spędzać czas w Internecie. Pozwoli to przekształcić potencjalnych klientów w lojalnych klientów. Dlatego warto zastosować narzędzia reklamowe HubSpot do Ads Marketing Hub udostępniając je wszystkim użytkownikom. Posiadając w swoim centrum marketingowym takie narzędzia do reklamy można posiadać jedno dobre miejsce do oszacowania efektywności poniesionych wydatków na reklamę bez względu na sieć oraz inne czynności marketingowe.

Ważne! Wyświetlając reklamy za pomocą HubSpot, otrzymuje się doskonały wgląd w przemieszczenie się klienta na stronach online. Pozyskując dane ze swojej strony internetowej, mediów społecznościowych, CMR i poczty e-mail, wchodzi się w posiadanie unikalnych opcji targetowania. Podsumowując, należy stwierdzić, że HubSpot Marketing Hub jest właśnie tym, co jest niezbędne dla skutecznego marketingu danej firmy. I co ważne bez konieczności zatrudniania wielu pracowników w dziale marketingu. Oprogramowanie Marketing Hub daje możliwość specjalistom d/s marketingu zaoszczędzić czasu i stale prowadzić spersonalizowane relacje z odbiorcami.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Czy jesteś ciekaw naszej oferty?

  Jeśli tak skontaktuj się z nami!