Zdobywamy doświadcznie już od ponad 13 lat.

Pracujemy w gronie ludzi z pasją dzięki temu możemy świetnie funkcjonować w ciągle zmieniającym się świecie.

Jesteśmy fanami skutecznego marketingu

Dzięki temu nasze kampanie wyróżnia wysoka skuteczność.

Ponad 13 lat doświadczenia sprawia, że znamy się na tym co robimy. Efekty naszej pracy docenił nasz partner - Google, zapraszając nas do prestiżowego programu Google Rising Stars. Nasza praca to nasza pasja i dzięki temu jesteśmy skuteczni w zdobywaniu najlepszych wyników i realizowaniu celów naszych Klientów. Pomagamy im osiągnąć wyższą sprzedaż od ponad 13 lat. Nasze kampanie docierają na całą Polskę, Europę inne kontynenty.
Jesteśmy ekspertami od marketingu Internetowego – przygotowujemy kampanie w wyszukiwarce Google, mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z nami, zostaniesz zauważony przez swoich potencjalnych klientów. Jesteśmy partnerem Google i w tym roku jako jedna z nielicznych agencji w Polsce, dostaliśmy się do programu Google Rising Stars, skierowanego do najdynamiczniej rozwijających się firm.

Pozdrawiamy, drużyna ŁOSI :-)

Anna Ostrowska-Kamińska

Ania to dobry duch w naszym biurze, potrafi rozładować każdy konflikt. Uśmiech, dbałość o szczegóły oraz nieocenione zdolności porozumiewania się z przybyszami z obcej planety sprawiają, że życie Łosi jest łatwiejsze.

Justyna Walczak

Adam Grabowski

Analityk internetowy z ADHD, to może oznaczać tylko jedno. Dlatego prowadzone przez niego kampanie są szybkie i trafne. Wielbiciel golfa, biegania i analityki. Dla niego liczby to magia, gdyż pokazują jak poezja nasze pragnienia.

Aleksandra Lutkiewicz

Zwariowana na punkcie swojego chow-chowa racjonalistka. Zachowuje stoicki spokój i opanowanie w każdej sytuacji. Szalona korektorka wszystkich naszych kosmicznych zdarzeń. Bezwzględna dla każdego źle postawionego przecinka … i jego autora ;P

decorative plane track
Chętnie odpowiem na Twoje pytania :

Adam Grabowski
tel. 500 405 405
adam@wildmoose.pl